2421/32
Anglo indisk bogskab af teak i engelsk stil, front med fire vitrine skydelåger, herunder tre skuffer. Ca. 1900. H. 224. B. 160. D. 36 cm.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Reparationer.
Eftersyn
Fra
i
Aarhus
Sælges
Vurdering