2420/​216

Samling på fire hovedvandsæg af sølv. To utydelig stemplet. Omkr. 1800. H. 6–9 cm. (4) C3

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag