2420/635
Odd Moe (f. Oslo 1944)
“Fjordarme”, 1994. Sign. på bagsiden Odd Moe med titel og datering. Olie på lærred. 120×150.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
12 bud
874124 (Autobud) | ||
802232 | ||
874124 (Autobud) | ||
802232 | ||
874124 (Autobud) | ||
802232 | ||
874124 | ||
802232 (Autobud) | ||
874124 | ||
802232 (Autobud) | ||
272006 | ||
802232 |