2420/358
To kinesiske bojaner af porcelæn, dekorerede med fugle og blomster. Den ene stemplet. 20. årh. H. 30. (2)
Den ene bojan med afslag på lågknop og kant. Overfladeridser.
Vurdering
Hammerslag
814077 |