2421/662
Andreas Wargenbrant (f. 1967)
Dalahest. Sign. monogram. Forgyldt bronze. H. 34.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Minimale håndteringsmærker. Én enkelt misfarvning på forreste venstre ben.
Eftersyn
I
Lyngby
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
801465 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.