2421/811
Erik Heide (f. Øster Jølby, Mors 1934)
“På vej”. Sign. Erik Heide, 2000. Skulptur af bronze. Udført for Politikens Galleri. H. 23. L. 15.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
11 bud
1157147 | ||
884353 (Autobud) | ||
1157147 | ||
884353 (Autobud) | ||
1157147 | ||
884353 | ||
1117868 | ||
916748 (Autobud) | ||
1117868 | ||
916748 | ||
967304 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.