2421/668
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924)
En proptrækker formet som en liggende kvinde. Sign. Kai Nielsen. Bronze. H. 12,5. B. 10.
Let patina.
Eftersyn
I
Lyngby
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
6 bud
824894 (Autobud) | ||
1033325 | ||
824894 (Autobud) | ||
815293 | ||
824894 | ||
812818 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.